www.geoparkganovce.sk
DE
EN
SK

Stretnutie klubu 21. 11. 2014 o 17:30 hod.

Milí priatelia Klubu gánovského neandertálca!

Dovoľte mi s mimoriadnym potešením  oznámiť Vám i všetkým našim novým spriateleným dušiam, že sme pre Vás po roku opäť pripravili zaujímavú prednášku.

Po úspechu prednášky o neandertálcovi ("Homo neandhertalensis") z minulého roka nás opäť svojou účasťou poctí renomovaný archeológ PhDr.Marián S O J Á K, PhD. Témou budú tentokrát "Najvýznamnejšie archeologické nálezy na Spiši".

Stretnutie klubu sa uskutoční v piatok 21. 11. 2014 o 17:30 hod. v priestoroch  Obecného úradu v Gánovciach. Okrem prednášky chceme rozprúdiť diskusiu o ďalšom smerovaní umeleckých aktivít (sympóziá krajinárskeho umenia, maliarske plenéri) v obci. Každý Váš názor a nápad je vítaný.

Prosím Vás o potvrdenie záujmu a Vašej účasti (e-mailom, telefonicky). Ak by ste sa na stretnutí nemohli zúčastniť, tiež Vás poprosím o stručné info.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť.

Klub priateľov gánovského neandertálca
Juraj Dorošenko 0905 890200

P.S.: Budeme vďační za príspevok k posedeniu v podobe drobného sladkého, slaného, prípadne tekutého občerstvenia :-)

 

 
Viac hláv viac rozumu.

V započatom, určite budeme ďalej pracovať, ale dobrých nápadov nie je nikdy dosť. Ak máte nejaký dobrý nápad, čo všetko by sa dalo v našom rodiacom sa gánovskom geoparku urobiť, zrealizovať, zmeniť, vylepšiť, jednoducho ak máte dobrý nápad, sem s ním.
 

Naše projekty podporili

 

Geopark Neandertal Gánovce
Občianske združenie Neandertal